Kombi anténa DVB-T2 + DAB , LTE free, 1216mm

Objednací číslo: k317
Skladem Novinka

Anténa venkovní Emme Esse 560HVD, logaritmicko-periodická, VHF+UHF, LTE free, 1216mm více

(-38%) 790 Kč
489 Kč
404 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Doprava ZDARMA při nákupu nad 5000 Kč
Navštivte naší prodejnu v Chebu
Zajišťujeme montáže v Karlovském kraji

Popis produktu

Anténa 560HDV od renomovaného italského výrobce Emme Esse je určena pro příjem televize a rozhlasu na kanálech 5 až 60 s potlačením příjmu nad kanálem 60 ( rušící signály mobilního internetu v pásmu LTE ) . Část antény pro VHF pásmo je realizována v opačné polarizaci než část pro pásmo UHF. Je to výhodné pro lokality, kde se vysílá rádio DAB+ s vetrikální polarizací v pásmu VHF (zadní část antény - delší prvky), avšak televize DVB-T a DVB-T2 se vysílá v polarizaci horizontální (přední část - kratší prvky ) ze stejného vysílače a chceme-li použít jen jednu anténu s jedním kabelem. Takovými lokalit je v ČR většina.

Logaritmicko - periodické antény mají obecně extrémně lineární frekvenční charakteristiku, vynikající poměr signálů zepředu/zezadu a vyzařovací diagram s velmi sníženými bočními laloky.
Díky inovativní filtrační technologii, která je mechanicky začleněna přímo do antény, je možné získat vynikající parametry optimalizované pro práci pouze v zájmovém frekvenčním pásmu.
Patentovaný systém ( Emme Esse patents ) připojení F konektorem umožňuje nejlepší využití elektrických vlastností antén se zaměřením na minimální útlum a eliminaci přerušení kontinuity vedení signálu v důsledku tradičního spojení se svorkou. Antény jsou ze specíální slitiny hliníku, jsou v základní povrchové úpravě a dodávají se kompletně předem smontované.

Technické parametry :

- přijímané frekvence : 174 - 230MHz + 474 - 778MHz
- kanály : 5 - 60
- počet prvků : 30
- zisk ( pásmo VHF/UHF ) : 8,5 / 11dB
- předozadní poměr ( pásmo VHF/UHF ) : větší než 22 / 30dB
- šířka hlavního paprsku v H rovině (VHF/UHF) : 60° / 50°
- výstupní impedance : 75 ohmů na konektoru F
- mechanická zátěž stožáru při větru 120 km/h : 4,0 kg
- hmotnost : 1,25kg
- délka : 1216mm

Technické parametry

Objednací číslo: k317
Výrobce: Emme Esse
Kategorie: DAB antény venkovní
Dostupnost: ihned k odeslání

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.