Set DAB anténa + zesilovač /zdroj + zásuvka

Objednací číslo: k371
Skladem Akce Tip Novinka

Set DAB anténa Technisat + zesilovač ALCAD AM-387 + zdroj Emme Esse + zásuvka DVB-T2 +DAB/FM radio více

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.


Doprava ZDARMA při nákupu nad 5000 Kč
Navštivte naší prodejnu v Chebu
Zajišťujeme montáže v Karlovském kraji

Popis produktu

Optimální set pro přidání DAB antény do domovního rozvodu . Zesilovač ALCAD AM-387 spojí signál se stávající antény DVB-T2/ UHF a s anténou TECHNISAT pro digitální rádio DAB. Je možné připojit i FM anténu která není součástí setu. Na výstup OUT se připojí napájecí zdroj Emme Esse na konektor IN  na konektor TV se může se připojit již stávající rozbočovač . Na konci domovního rozvodu by měla být zásuvka ALCAD BM-111 která jako jedna z mála opět oddělí signál DAB+FM od signálu DVB-T2/UHF. 

Součástí setu je:

1ks DAB anténa Technisat DABtenne Plus

1ks Zesilovač ALCAD AM-387

1ks Zdroj Emme Esse 83951CE

1Ks Zásuvka ALCAD FM/DAB + TV BM-111

 

  

Zesilovač v ochranném obalu je možné naistalovat venku na stožár pomocí stahovací pásky. Zesílení je možné regulovat na všech vstupech DAB a FM 0-20 dB a UHF 16-32dB.

Technické parametry

Objednací číslo: k371
Výrobce: Alcad
Kategorie: DAB antény venkovní
Dostupnost: ihned k odeslání

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Mohlo by se vám líbit