DVB-T2 jednoduše a bez vrtání

Nabídka zvýhodněných kompletů venkovních kompaktních antén které se přidělají na okenní držák . Držák se dá jednoduše přidělat do plastového okna a bez vrtání . Rámy plastových oken musí být s kondenzačními otvory! Do okna se dá zavřít kvalitní silikonová průchodka . V setu je dodáván pak vnitřní kabel délky 8-10 m. Aktivní antény mají  zdroj a napájecí výhybku pro napájení zesilovače v anténě.  Řešení s venkovní anténou zajistí kvalitnější a stabilnější příjem signálu DVB-T2 něž jakákoliv pokojová anténa. 

 E-shop Set 1 za 899,- ) Asi nejvhodnější set je možnost malé směrové aktivní antény . Směrová anténa má větší zisk. Předpokladem je směrovat anténu k vysílači i když někdy stačí i odraz signálu.

 

E-Shop Set 2 za 1499,- ) Komplet včetně set-top-boxu DVB-T2  Instalace okenního držáku je jednoduchá ,krytka kondenzačního otvoru se sundá , háček u držáku se zasune až na doraz ke straně otvoru a přitáhne. Kabely se spojí tak jak je na obrázku .

  

E-Shop Set 3 za 999,- ) Kompletní sada pro příjem  DVB-T2/DAB+ která obsahuje všesměrovou anténu se zesilovačem ,držák na plastové okno , okenní průchodka , 0,3 m venkovní kabel , 8,5m vnitřní kabel .Vertikální umístění antény  se osvědčilo víc jak pro DVB-T2 tak pro DAB+/FM.

E-Shop Set 4 za 1790,-) Kompletní sada pro příjem  DVB-T2/DAB+ která obsahuje všesměrovou anténu se zesilovačem ,držák na plastové okno , okenní průchodka , 0,3 m venkovní kabel , 8,5m vnitřní kabel a set-top-box DVB-T2 (H265) Mascom MC750T + kabel HDMI. Vertikální umístění antény  se osvědčilo víc jak pro DVB-T2 tak pro DAB+/FM.

 

E-Shop Set 5 za 890,-Součástí akční setu pro příjem televizního signálu DVB-T/T2 je anténa Multichanel + 0,3m kvalitního venkovního kabelu , kvalitní silikonová okenní průchodka , držák na plastové okno , 10 m vnitřního koax.kabelu napájecí výhybka + zdroj.

E-Shop Set 6 za 1690,-) Součástí akční setu pro příjem televizního signálu DVB-T/T2 je anténa Multichanel + 0,3m kvalitního venkovního kabelu , kvalitní silikonová okenní průchodka , držák na plastové okno , 10 m vnitřního koax.kabelu napájecí výhybka + zdroj. a set-top-box DVB-T2 (H265) Mascom MC750T + kabel HDMI.