DVB-T2 jednoduše a bez vrtání

Nabídka zvýhodněných kompletů venkovních kompaktních antén které se přidělají na okenní držák . Držák se dá jednoduše přidělat do plastového okna a bez vrtání . Rámy plastových oken musí být s kondenzačními otvory! Do okna se dá zavřít kvalitní silikonová průchodka . V setu je dodáván pak vnitřní kabel IEC Samec - F konektor délky 10 m.  Řešení s venkovní anténou zajistí kvalitnější a stabilnější příjem signálu DVB-T2 něž jakákoliv pokojová anténa. 

 E-shop Set 1 za 1199,- ) Asi nejvhodnější set je možnost malé směrové pasivní antény ISKRA P-20 délka antény 40 cm zisk 7,5dB(i) Zesilovač jen zhoršuje chybovost signálu DVB-T2 - přebuzení signálu, echo atd . Směrová anténa má větší zisk. Předpokladem je směrovat anténu k vysílači i když někdy stačí i odraz signálu.

E-Shop Set 2 za 1399,- ) Komplet s větším ziskem . Anténa ISKRA P-18 stále ještě s kompaktní délkou 60 cm a ziskem 9dB(i)   Instalace okenního držáku je jednoduchá ,krytka kondenzačního otvoru se sundá , háček u držáku se zasune až na doraz ke straně otvoru a přitáhne. Kabely se spojí tak jak je na obrázku .