Teltonika RUT 955 + nalepovací kombi anténa LTE/GPS/Wifi

Objednací číslo: k329
Akce Tip Novinka

Set modem + kombi anténa ideální mobilní M2M aplikace více

9 780 Kč
8 083 Kč bez DPH
Do 5 dnů

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5000 Kč
Navštivte naší prodejnu v Chebu
Zajišťujeme montáže v Karlovském kraji

Popis produktu

Set modem + anténa ideální mobilní M2M aplikace

Teltonika RUT955 je vysoce spolehlivý a bezpečný 4G/LTE router s I/O vstupy a výstupy, GPS a RS232/RS485 porty pro profesionální použití. Router se vyznačuje vysokou výkonností a účinností v obtížných pracovních podmínkách celulární komunikace. Je vybaven obvody pro sledování polohy (GPS). 

  Všesměrová nalepovací kombinovaná anténa BATGM-7-60-24-58 od Panorama Antennas určená pro příjem/vysílání signálu v technologiích GSM/UMTS/LTE /Wi-Fi/GPS. Anténa pracuje v pásmech 700/800/900/1700/1800/2100/2600 MHz 2,4/5 GHz 1574.42/1602 MHz. Anténa je určená pro spojení s routery a je vhodná pro použití v hromadných dopravních prostředcích.

 

5x kabel RG 174 délka 3m koncovka 5xSMA (m)

RUT955 umožňuje osadit dvě různé SIM karty od dvou různých operátorů, které router automaticky přepíná podle předem nastavených podmínek (Failover function).

VÝHODY

  • Kompletní řešení splňující potřeby WIFI jakéhokoli typu cestujících - od zábavních dat náročných na data až po plynulý nepřetržitý vzdálený pracovní zážitek.
  • Funkce dvou SIM karet umožňuje výběr libovolných dvou mobilních operátorů, které pomáhají dosáhnout lepšího příjmu v síti a šetří náklady.
  • Schopnost umístit celé zařízení pod jednu campervan WLAN umožňuje připojení celého ekosystému k bezplatnému externímu WIFI na místě karavanu několika kliknutími na tlačítko.
  • Hotspot umožňuje sdílení internetu s ostatními při nastavování datových limitů šetří z příliš velkého množství použitých dat.
  • Předinstalovaná brána firewall zajišťuje bezpečné procházení všech zařízení pod routerem.

PROČ TELTONIKA SÍTĚ?

Produkty Teltonika Networks mají přátelské rozhraní fungující s Linux OpenWRT, které lze snadno kombinovat s jakýmikoli požadavky na software nebo partnery. Díky integraci mobilní konektivity do tohoto řešení bylo cenově mnohem výhodnější než předchozí satelitní technologie. Směrovač Teltonika Networks umožňuje nejen vynikající připojení LTE / WIFI, ale také umožňuje bezproblémové připojení různých zařízení pomocí Ethernetu a USB. Robustní zařízení vydrží zimní i letní podmínky a široký rozsah napájecího napětí umožňuje jeho použití v různých obytných vozech.

 Využití také pro monitorování CCTV, Mobilní přenos dat i videa,  prodejní automaty , kiosky

Externí anténní konektory umožňují připojit různé antény a snadno najít jejich vhodné umístění podle kvality a síly signálu.

Remote Management System (RMS) pro monitorování a správu všech síťových jednotek Teltonika (není součástí zařízení cena na vyžádání)

Remote Management System (RMS) je navržen pro pohodlné monitorování a správu všech vašich síťových jednotek od Teltoniky - routerů RUT2XX, RUT8XX a RUT9XX.

Systém umožňuje bezpečné získávání informací o stavu všech vašich zařízení, o jejich konfiguraci a její změny a to i v případě, že tato zařízení nemají přidělenu veřejnou IP adresu.

Pro dálkový přístup k vašim routerům nepotřebujete, aby vaše routery měly přidělenu veřejnou IP adresu. To zásadně snižuje provozní náklady a náklady na údržbu a podstatně to zvyšuje efektivitu jejich správy. Komunikace mezi routery a hlavním serverem je zajištěna pomocí vysoce zabezpečeného OpenVPN připojení bez nutnosti přídavné konfigurace nebo dodatečné ochrany komunikačního kanálu proti nežádoucím zásahům.

Technické parametry

Objednací číslo: k329
Výrobce: Teltonika
Kategorie: Lte / 5G modemy/routery
Dostupnost: do 5 dnů

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.