Set DVB-T2 Anténa Gogen+ držák (bez vrtání)

Objednací číslo: k138
Skladem Akce Tip Novinka

Akční set anténa DVB-T2/DAB+ se zesilovačem + držák na plastové okno+ okenní průchodka +venkovní kabel. Set který rozhodně funguje lépe než pokojová anténa. více

(-30%) 1 290 Kč
999 Kč
826 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Doprava ZDARMA při nákupu nad 5000 Kč
Navštivte naší prodejnu v Chebu
Zajišťujeme montáže v Karlovském kraji

Popis produktu

Součástí akční setu pro příjem televizního signálu DVB-T/T2/DAB+/FM je anténa Gogen DA5 OUT + 0,3m kvalitního venkovního kabelu , kvalitní silikonová okenní průchodka , držák na plastové okno , 8,5 m vnitřního koax.kabelu napájecí výhybka + zdroj.

Set se hodí všude tam kde není možné vrtat do okna nebo fasády . Pozor UNI držák je možný přichytit jen do rámů plastových oken s kondenzačními otvory! Instalace je jednoduchá ,krytka kondenzačního otvoru se sundá , háček u držáku se zasune až na doraz ke straně otvoru a přitáhne. Kabely se spojí tak jak je na obrázku 2. Vertikální umístění antény (obr. 1) se osvědčilo víc jak pro DVB-T2 tak pro DAB+/FM.

Anténa je konstruována pro příjem a zesílení digitálního i analogového televizního vysílání s pásmy tuneru UHF a VHF a maximálním zesílením 36 dB. Získáte tak příjem v nejvyšší možné kvalitě a můžete si dopřát nepřeberné množství přijímaných kanálů.
K propojení s vaší TV disponuje 850 cm dlouhým anténním kabelem což je dostatečná vzdálenost pro připojení antény umístěné na balkóně, terase či střeše domu. 
Součástí balení je kompletní montážní sada, anténní kabel délky 850 cm a napájecí adaptér. Montáž je jednoduchá, anténu připevníte různými způsoby, horizontálně i vertikálně a samozřejmě je odolná vůči povětrnostním vlivům.

 

Technické parametry

Objednací číslo: k138
Výrobce: Gogen
Kategorie: Televize DVB-T2
Dostupnost: ihned k odeslání

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.