Set DVB-T2 Anténa Minilog 2+ držák , set-top-box(bez vrtání)

Objednací číslo: k168
Skladem Akce Tip Novinka

Akční set anténa DVB-T2/DAB+ se zesilovačem + držák na plastové okno+ okenní průchodka +venkovní kabel a STB TESLA TE-380 mini, DVB-T2 přijímač, H.265 Set který rozhodně funguje lépe než pokojová anténa. více

(-27%) 1 890 Kč
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Doprava ZDARMA při nákupu nad 5000 Kč
Navštivte naší prodejnu v Chebu
Zajišťujeme montáže v Karlovském kraji

Popis produktu

Součástí akční setu pro příjem televizního signálu DVB-T/T2 je anténa Minilog 2 + 0,3m kvalitního venkovního kabelu , kvalitní silikonová okenní průchodka , držák na plastové okno , 10 m vnitřního koax.kabelu napájecí výhybka + zdroj a STB TESLA TE-380 mini, DVB-T2 přijímač, H.265

Set se hodí všude tam kde není možné vrtat do okna nebo fasády . Pozor UNI držák je možný přichytit jen do rámů plastových oken s kondenzačními otvory! Instalace je jednoduchá ,krytka kondenzačního otvoru se sundá , háček u držáku se zasune až na doraz ke straně otvoru a přitáhne. Kabely se spojí tak jak je na obrázku 2. Anténa se dá umístit horizontálně i vertikálně.

 

Anténa Minilog 2 má zabudovaný zesilovač a filtr LTE
- rozsah DVB-T : 21. - 60. kanál UHF
- maximální zisk antény: 19,5 - 22dB
- počet prvků: 20
- směrová, úchyt na svislý držák, stožár i vodorovné zábradlí
- délka antény pouze 34cm
- výstup: F konektor, impedance: 75 Ohm
- použití pro horizontální i vertikální polarizaci
- napájení AC/DC adaptérem (součástí balení) anebo přímo z DVB-T přijímače
- anténa kompletně smontována, připravena k instalaci
- 10m kabelu v balení

Set-top box Tesla mini umožňuje přijímat DVB-T/T2 signál, takže si s anténním vysíláním vychutnáte televizní programy ve vysoké kvalitě. Set-top box s funkcionalitou příjmu vysílání DVB T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nový formát.
Přijímač prošel odborným testováním Českých Radiokomunikací a získal certifikát DVB T2 ověřeno. Certifikace zaručuje funkčnost přijímače po zahájení řádného DVB-T2 vysílání.

Nahrávání a TimeShift:  po připojení flashky nebo externího disku do USB můžete nahrávat televizní pořady pro pozdější zhlédnutí. Funkce TimeShift umožní pozastavit si právě vysílané pořady a pustit si je se zpožděním.
Multimediální přehrávač: přes záznamové zařízení připojené do USB můžete přehrávat hudbu a videa, nebo prohlížet fotografie. 
Teletext: zařízení lehce zvládá teletext a teletextové titulky.
Malé rozměry: výhodou Set-top boxu Tesla je také jeho malé provedení, které nezabere na televizním stolku téměř žádné místo. Také je možné jej umístit za televizní přijímač.
Certifikace: Certifikována českými radiokomunikacemi pro provoz v nové síťi DBV-T2, kódování H.265 (HEVC)

Technické parametry

Objednací číslo: k168
Výrobce: Gosat
Kategorie: Televize DVB-T2
Dostupnost: ihned k odeslání

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.